Kitos paslaugos

garso guru rekomenduoja

Visos paslaugos šventėms iš vienų rankų

Garso Guru tikslas – jūsų tobula šventė. Teikiame ne tik DJ ir šventės vedėjo paslaugas, tačiau pagal jūsų pageidavimus galime pasiūlyti garso bei apšvietimo įrangos nuoma ir kitas paslaugas, kurios pagyvins Jūsų šventę.
Įrangos nuoma
Garso bei apšvietimo įrangos nuoma
Nuomojame garsiausių prekės ženklų garso ir apšvietimo įrangą įvairaus tipo renginiams. Taip pat, teikiame profesionalias garsisto paslaugas atlikėjų įgarsinimui.

Atsiųskite mums užklausą dėl renginio įgarsinimo ar apšvietimo įrangos nuomos ir jums pateiksime geriausią šventės pasiūlymą.
Gabrielė
Daininkė
Atlikėjos Gabrielės Goštautaitės repertuare yra pačių įvairiausių stilių dainų. Tai dainuojamoji poezija, įvairios lyrinės, džiazinės dainos, lietuviški šlageriai, roko baladės, klubiniai hitai bei ispaniškos dainos salsos ritmais. Kiekvienai šventei yra pritaikomas individualus repertuaras, įtraukiami papildomi jūsų mėgstami kūriniai. Gabrielė savo atliekamoms dainoms pritaria gitara, fortepijonu arba instrumentinėmis fonogramomis.
Puntuko Vila
Kaimo turizmo sodyba
Puntuko vila – tai prabanga Anykščių šilelio apsuptyje niekieno netrukdomam poilsiui ar išskirtinėms šventėms. Čia jūsų laukia didelis lauko baseinas, šildoma jacuzzi, pobūvių salė, nepriekaištingai prižiūrėta ir išpuoselėta aplinka bei nepakartojamos akimirkos.
Gediminas Grigonis
Gediminas ir Renata
Šokėjai
Daugkartinis Lietuvos čempionas, šokėjas ir treneris Gediminas Grigonis kartu su savo partnere ”Šok su manimi" nugalėtoja Renata Gramauskaite sukurs įspūdingą šou Jūsų šventėje ir padės paruošti nepamirštamą pirmąjį jaunųjų šokį jūsų svarbiausioje gyvenimo šventėje.