Paslaugos

Skirtumas tarp gero vakarėlio ir labai gero vakarėlio yra.... Garso Guru DJ. Mūsų komandos profesionalai tiksliai žino kaip jūsų šventę padaryti pačią įsimintiniausią. Mūsų DJ paslaugos idealiai tinka bet kuriai Jūsų privačiai šventei – vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms, įmonių vakarėliams, atidarymams, pristatymmas, moksleivių ir studentų šventėms.
Profesionalus vedėjas, tai sėkmingos Jūsų šventės garantas. Štai todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą ir jūsų lūkesčius atitinkantį vedėją. Visi Garso Guru vedėjai yra aukščiausi savo srities profesionalai, tačiau tuo pačiu visi jie skirtingi. Kviečiame jus artimiau susipažinti su mūsų komanda, esame tikri, kad pasiūlysime geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.
Garso Guru tikslas – jūsų tobula šventė. Teikiame ne tik DJ ir šventės vedėjo paslaugas, tačiau ir apšvietimo bei garso įrangos nuomą. Taip pat, pagal jūsų pageidavimus galime pasiūlyti ir kitas šventėms reikalingas paslaugas, kurios suteiks jūsų renginiui išskirtinio spindesio. Garso Guru DJ pasirūpins, kad jūsų šventės svečiai šio renginio nepamirš dar ilgai.